BEST OF CECEK YEARS od NEŽFALEŠ

Kazeta NEŽFALEŠ - BEST OF CECEK YEARS 2008 - 2012 je tady !!!  Ano, čtete správně "kazeta", neb každej správnej pankáč, hardcorista či metla začínali v 90 letech na kazetách alias MC. Tenhle nosič má svůj půvab i v dnešní přetechnizované době a kdo jiný než pankáči vydají něco na kazetě.

Kluci z Nežfaleš si dali na nějákej čas pauzu a tahle kazeta je vzpomínkou na léta, kdy to tak nějak šlo a člověk si myslel, že to pude navždy. Jenže kdeže loňské sněhy jsou. V životě přicházejí vzestupy a pády. Tohle MC je reflexí kapely a doby, kdy tihle borci sdíleli pódia v klubech, hospodách, na festivalech a v kulturácích. Na kazetě Vás čeká 17 písní, která jdou napříč alby: Ber dokud dávám 2008, Pár lacinejch triků 2010 a Každej klub i bar 2012. Těšit se můžete i na píseň č. 18 (novinka - dosud nikde nevydaná) - Děti 20. století. Kazeta vychází v limitované edici 100 kusů. Takže, kdo dřív příde ten dřív bere. MC stojí 100,-Kč. + pošta. 

Objednávat můžete na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo formou SMS či telefonicky na: 777 / 905 594. Vždy prosím uvádějte kompletní adresu. 
Info:www.cecek.com