Vem rodinu na ČeřínekFest 2014

ČeřínekFest 2014

Hudební festival pro celou rodinu !!!  Ano, to je již 7. ročník multižánrového festivalu ČeřínekFest 2014, který pro pozemšťany i mimozemšťany všech věkových a váhových kategorií připravil Jurda z Divokýho Billa.

Letošní ročník bude opravdu našláplej jak se patří na pořádnej fesťák. Na Čeřínku 2014 zahraje Jurdova domovská kapela Divokej Bill, se kterou si určitě pořádně zaskáčete. Rozhejbat a zohejbat kostru vám přijedou Wohnouti, no a na punkovým traktoru dorazí samozřejmě Visací zámek, aby vyoral z publika nějaký brambory.

Tak to je jen malé nastínění co všechno se na Vás chystá v příjemném domáckém prostředí u Jurdy na zahradě. Pro "pařmeny" zahrají mimo výše jmenovaných kapel také Lenka Dusilová, Doga, Queens Of Everything, Plexis, Hakmak a další. Děti se můžou těšit na pohádková divadla, tvůrčí dílny, hrací koutky, Aquazorbing, RC modely aut i letadel, zmrzku a spoustu super zábavy.

Bude se péct megapizza o průměru zhruba 5m, kterou navečer všichni hromadně snědí.

Vemte celou rodinu a přijďte 18.7.2014 na vrch Čeřínek do obce Hutě-Cejle u Jihlavy k Jurdovy na zahradu na hodně dobrej a hlavně příjemně pohodovej festival pro celou rodinu ČeřínekFest 2014.

Kupte si v předprodeji zvýhodněné rodinné vstupenky. Více informací najdete zde : http://www.cerinekfest.cz/ nebo https://www.facebook.com/cerinekfest