HUDEO na Mighty Sounds 2019

HUDEO na MS 2019 

Příští týden nás čeká velká párty v Táboře. Ani my tam nebudeme s kamerou chybět a přichystáme pro vás nějaké zajímavé záběry.

 Festival Mighty Sounds chystá již 15. ročník. Navštívit jej můžete 12. - 14. 7. 2019

Festival Mighty Sounds chystá jubilejní 15. ročník

Festival Mighty Sounds připravuje svůj 15. ročník, který se uskuteční 12.–14.července 2019 v Táboře.Na letišti Čápův dvůr se během tří dnů představí přes 100 interpretů ze zahraničí i z domácí hudební scény. Jubilejní 15. ročník nabídne to nejlepší z punkrocku, rock’n’rollu, ska, punku, reggae a spřízněných žánrů, ale i špičku domácího alternativního divadla a bohatý doprovodný program

MIGHTY SOUNDS 2018

MIGHTY SOUNDS 201813. - 15. července se konal již čtrnáctý ročník žánrového festivalu MIGHTY SOUNDS

Díky nepříznivým okolnostem (zdravotní problémy) jsme letos festival navštívili pouze v sobotu, ale i tak to stálo za to. V krátkém shrnutí můžete vidět například kapely Rude Pride, Anchors & Hearts, Get The Shot, Medial Banana, Boids, Raygun Cowboys, The Rumjacks nebo domácí stálici Nano při jejich akustickém setu.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.

JUNKTOWN

JUNKTOWN    S pražskou punkovou partičkou Zputnik jsme vyrazili vstříc daleké postapokalyptické budoucnosti.

Než nám došla poslední energie v bateriích našich přístrojů, natočili jsme pár záběrů z této daleké neutěšené budoucnosti. A také máme materiál na nové „živáky“ od Zputniku, na které se můžete časem těšit.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.

PUNK ROCK v Depu

PUNK ROCK v DepuNa Bílou sobotu se ve Velkém Meziříčí pogovalo. Z Řecka přijela kapela Voodoo Healers, z Itálie dorazili Menagramo a Matt Gyver. Z našich luhů a hájů se představilii skoro místní Flaška Vysočini a kolínští Blank Out.

Atmosféra byla jako vždy, nebo skoro vždy, perfektní. Více k vidění v reportáži.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.

Princesses in the Soul

PRINCESSES IN THE SOUL 

V sobotu 2. března 2019 se v jihlavském Soulu konal druhý díl minisérie koncertů kapel Stay Down, Zputnik a Hakmak.

 

Pro přehrání videa klikni na obrázek.

Mighty sounds se blíží

Mighty sounds už za pár dní !!!

Žánrový festival Mighty Sounds připravuje už 14. ročník. Třídenní svátek všech milovníků rock’n’rollu, punku, ska, reggae, rockabilly, hardcore a dalších spřízněných žánrů proběhne 13.-15. července 2018 v Táboře na letišti Čápův dvůr.

BERMUDSKÉJ KVÁDR, křest CD

Bermudskéj kvádr - křestJednou o víkendu štáb našich zkušených pracovníků vyrazil do terénu natočit rozhovor se slavnou celebritou. Cestou se dostali do nečekaných komplikací a ocitli se někde úplně jinde na úplně jiné akci. A protože to jsou profíci, tak operativně natočili zajímavou reportáž i z těchto tajemných míst.

Místní kapela Bermudskéj kvádr zde křtila své nové cédéčko a ještě je v tom podpořily kapely Kůrovec, Werglův Pjos a RV4. RV4 už hudeoboys nestihli natočit, protože touha po slavné celebritě byla tak veliká, že se opět vydali do jejího dalšího marného hledání.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.

Vilém Čok v Chotěboři

Vilém Čok & Bypass 

Vilém Čok s Bypassem zahráli v Chotěboři

Vilém Čok a jeho kapela Bypass po zimní přestávce opět na scéně. Během této pauzy se stačili dát zdravotně do pořádku a také natočili nový videoklip na skladbu Nám živým z aktuálního alba Zbožňuju tvou buchtu.

Více se dozvíte z rozhovoru v naší reportáži z Panského domu v Chotěboři, kde jejich první letošní koncert proběhl.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.

POD PAROU fest 2018

POD PAROU 201816. - 18. srpna se odehrál šestnáctý ročník festivalu POD PAROU.

Příznivci punku a hard core měli z čeho vybírat. Během tří dnů se na pódiu vystřídaly desítky českých i zahraničních kapel. The Exploited, jedna z hvězd festivalu, musela ze zdravotních důvodů zrušit zbytek letošního turné, ale pořadatelé na poslední chvíli sehnali rovnocennou náhradu v podobě punkových legend Cockney Rejects. Ze zahraničních kapel se zde dále objevily například Discharge, Marky Ramone, Lagwagon, Street Dogs, Infa Riot, Agnostic Front, Acidez, Defiance, Angelic Upstarts a mnoho dalších.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.

PELÍŠEK fest 2018

PELÍŠEK    První prázdninovou sobotu se již tradičně konal bystřický Pelíšek fest. Letos tam zahrály například kapely Wohnout, Harlej, Sebastian, domácí bandy Rabies, Ecce Homo a mnoho dalších místních i přespolních.

Tento festival se koná už od roku 2007 a po menší odmlce jsme ho opět navštívili se svým foto a video náčiním.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.

RABIES - ANARKIDS, křest

RABIES -ANARKIDSBystřická punková partička Rabies vydala nové album Anarkids, které je k mání na cd i na vinylu. Při této příležitosti proběhla velkolepá párty v místní sokolovně. Jako hosté si zahrály spřátelené kapely Krang a Ecce Homo.

Ani Hudeo nemohlo na této akci chybět a zde máte krátké shrnutí nabušeného večera.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.

ZPUTNIK - Antihmota pracuje

Antihmota pracuje 

Nový klip "živák" od Zputniku.

V Hudeo netočíme jen reportáže, ale i klipy. Před dvěma lety jsme natočili několik živáků s kapelou Zputnik v Brně na Melodce a v Praze v Rock Café. Nyní v této tradici pokračujeme. Loni v listopadu jsme zajeli do Písku a natočili materiál na tři klipy. Zde je první výsledek a to skladba Antihmota pracuje.

Zputnik není jediná kapela nebo projekt, na kterým takto spolupracujeme. Ale o tom zase někdy jindy v dalších aktualitách.

Pro přehrání videa klikni na obrázek.