The Chainsmokers | Praha
říj 08

The Chainsmokers | Praha

8. října 2020 Praha

 

8. října 2020 Praha

 • The Chainsmokers ohlašují evropské turné, v říjnu příštího roku se vrátí i do Prahy! Nová skladba „Push My Luck“ vyjde v pátek 8. listopadu.

  The Chainsmokers, držitelé ceny Grammy a aktuálně jedni z nejrespektovanějších zástupců taneční scény, právě dnes ohlásili evropské turné, které čítá devět měst a bude zahájeno 7. října 2020 v Mnichově.

  Za jménem The Chainsmokers se skrývá americké DJské a producentské duo, které odstartovalo svoji kariéru již v roce 2012. Zlom ale přišel o dva roky později, kdy pánové Andrew Taggart a Alex Pall vydali nakažlivý klubový singl #Selfie. Ten zabodoval na předních příčkách hitparád po celém světě a kapele přinesl hned několik platinových ocenění. The Chainsmokers se rázem stali nejenom jedním z nejčastěji skloňovaných pojmů v rámci taneční hudby, ale i žádaným DJským artiklem a jejich následně vydané singly měly otevřené dveře do playlistů většiny mainstreamových rádií po celém světě. Debutové album Memories… Do Not Open z roku 2017 bylo opět certifikované platinou a přineslo hity jako Paris a Something Just Like This, který je výsledkem jejich spolupráce s Coldplay. Koncem minulého roku pak bylo vydáno druhé album Sick Boy, které vygenerovalo více než jednu miliardu streamů a obsahovalo i úspěšný singl „This Feeling“ s Kelsea Ballerini. Díky dosavadním hitům jako Roses (featuring Rozes), Don’t Let Me Down (featuring Daya) nebo Closer (s hostující zpěvačkou Halsey), které se mohou pyšnit desítkami zlatých a platinových ocenění, stovkami milionů streamů a miliardami zhlédnutí na YouTube, patří The Chainsmokers k nejúspěšnějším zástupcům taneční scény poslední dekády.

  VSTUPENKY V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL V PRODEJI OD 8. 11. 2019 10:00 HODIN / LIVE NATION KLUB: 7. 11. 2019 10:00 – 8. 11. 2019 10:00

  ceny vstupenek: 1590 - 1890 Kč

 • Kategorie
  Koncert
 • Datum a čas
  říj 08 2020 v 20:00 - říj 08 2020 v 23:00
 • Místo Události, adresa
  pin Tipsport arena Praha
 • Administrátoři události
  hudeo

Přihlášení

Přihlaš se do naší party!

Kalendář událostí

Nadcházející koncerty

Je nám líto, ale momentálně tady nejsou žádné události.
Zobrazit všechny Události

Nadcházející festivaly

Je nám líto, ale momentálně tady nejsou žádné události.
Zobrazit všechny Události

Hledej Události v okolí

Auto detekce