The Chainsmokers | Praha
říj 08

The Chainsmokers | Praha

8. října 2020 Praha

 

8. října 2020 Praha

Tipsport arena, Za Elektrárnou, Bubeneč, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 17000, Česká republika
 • The Chainsmokers ohlašují evropské turné, v říjnu příštího roku se vrátí i do Prahy! Nová skladba „Push My Luck“ vyjde v pátek 8. listopadu.

  The Chainsmokers, držitelé ceny Grammy a aktuálně jedni z nejrespektovanějších zástupců taneční scény, právě dnes ohlásili evropské turné, které čítá devět měst a bude zahájeno 7. října 2020 v Mnichově.

  Za jménem The Chainsmokers se skrývá americké DJské a producentské duo, které odstartovalo svoji kariéru již v roce 2012. Zlom ale přišel o dva roky později, kdy pánové Andrew Taggart a Alex Pall vydali nakažlivý klubový singl #Selfie. Ten zabodoval na předních příčkách hitparád po celém světě a kapele přinesl hned několik platinových ocenění. The Chainsmokers se rázem stali nejenom jedním z nejčastěji skloňovaných pojmů v rámci taneční hudby, ale i žádaným DJským artiklem a jejich následně vydané singly měly otevřené dveře do playlistů většiny mainstreamových rádií po celém světě. Debutové album Memories… Do Not Open z roku 2017 bylo opět certifikované platinou a přineslo hity jako Paris a Something Just Like This, který je výsledkem jejich spolupráce s Coldplay. Koncem minulého roku pak bylo vydáno druhé album Sick Boy, které vygenerovalo více než jednu miliardu streamů a obsahovalo i úspěšný singl „This Feeling“ s Kelsea Ballerini. Díky dosavadním hitům jako Roses (featuring Rozes), Don’t Let Me Down (featuring Daya) nebo Closer (s hostující zpěvačkou Halsey), které se mohou pyšnit desítkami zlatých a platinových ocenění, stovkami milionů streamů a miliardami zhlédnutí na YouTube, patří The Chainsmokers k nejúspěšnějším zástupcům taneční scény poslední dekády.

  VSTUPENKY V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL V PRODEJI OD 8. 11. 2019 10:00 HODIN / LIVE NATION KLUB: 7. 11. 2019 10:00 – 8. 11. 2019 10:00

  ceny vstupenek: 1590 - 1890 Kč

 • Kategorie
  Koncert
 • Datum a čas
  říj 08 2020 v 20:00 - říj 08 2020 v 23:00
 • Místo Události, adresa
  pin Tipsport arena Praha
 • Administrátoři události
  hudeo

Přihlášení

Přihlaš se do naší party!

Kalendář událostí

Nadcházející festivaly

Je nám líto, ale momentálně tady nejsou žádné události.
Zobrazit všechny Události

Hledej Události v okolí

Auto detekce